Új lap - 1

TÁMOP zárórendezvény

Lezárult a TÁMOP pályázat, de nem a tehetségek sora…

2011-ben iskolánk, a Zrínyi Miklós Gimnázium a TÁMOP keretén belül több pályázaton eredményesen nyert támogatást az iskolai tehetséggondozást érintően. Januárban a Tehetségnappal indult az egész éven át tartó rendezvénysorozat, és nem olyan rég, novemberben zárult egy konferencia keretén belül.
A találkozón Horváth Attila igazgató úr előadást tartott a pályázat hozományairól és az iskola tehetséges diákjairól, majd Szényi Zoltán tanár úr prezentálta, hogy az iskola hátsó falán díszelgő napóra milyen nehéz, de szép munka árán készült el. Bemutatták az És Te ki vagy? című filmet, amelyben Farkas Ignác, a Hevesi Sándor Színház színművésze alakította az új osztályfőnök szerepét, míg zrínyis diákok beszámoltak arról, ki és miben tehetséges. A konferenciáról természetesen nem hiányozhatott az énekszó sem. A november 22-i délután állófogadással zárult, és reméljük, hogy a tehetséges diákok „kora” ezzel nem ért véget a gimnáziumban.

A rendezvényről beszámolt: Kámán Petra és Nagy Linda
Az összefoglalót írta: Kónya Rebeka, Smalekker Vivien, Tornyos Dániel és Varga Bence (mindannyian 13. b osztályos tanulók)

Lásd még: Zalaegerszeg.hu