Főoldal - Beiratkozás (2020/21. tanév)

Beiratkozás 2020/21. tanév

Tisztelt Szülő!

Gratulálunk gyermeke sikeres felvételi vizsgájához!

A középfokú intézménybe felvételt nyert tanuló csak szülője vagy törvényes képviselője útján iratkozhat be új iskolájába.

A KRÉTA-rendszer lehetővé teszi a középiskolai beiratkozáshoz kapcsolódó e-ügyintézést.

Ebben a tanévben 2020. június 15-től június 22-án éjfélig lesz lehetőségük arra, hogy a Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnáziumba felvételt nyert gyermeke adatait beküldje intézményünkbe a KRÉTA e-Ügyintézés felületén található „Beiratkozás középfokú intézménybe” (BKI) folyamat segítségével. (Sikeres online beiratkozás esetén személyes beiratkozáson már nem kell megjelenni.)

Az elektronikus beiratkozás lebonyolításához részletes segítséget nyújt a „BKI-szülői tájékoztató.pdf” dokumentum.

Megjegyzés rovatban minden olyan információt (ételérzékenység, egyéb betegség, sportegyesületben sportol, gyógytestnevelés, stb.) feltüntethet, amelyet a beiratkozással kapcsolatban meg szeretne osztani velünk. Itt nyilatkozhat arról is, hogy leendő 5. osztályos gyermeke etika, vagy hit és erkölcstan órákon (felekezet) kíván majd részt venni, illetve délután 16.30-ig tanulószobai foglalkozást kíván-e igénybe venni.

Amennyiben június 22-én 24 óráig a KRÉTA BKI folyamat használatával nem tudja megküldeni a beiratkozáshoz szükséges adatokat iskolánkba, akkor lehetősége van személyes beiratkozásra, melynek helye és ideje:

2020. június 24. (szerda) 8:00 – 13:00

Gyermekének az új intézménybe való felvétellel új diákigazolványra lesz szüksége. A diákigazolvány igénylését az általános iskolai jogviszony megszűnése után (2020. június 15.) tudják elindítani az okmányirodában történő személyes ügyintézéssel. Az igénylésre vonatkozó kérelmet, a NEK (Nemzeti Egységes Kártyarendszer)-Adatlapot 2020. július 15-ig juttassák el gimnáziumunkba a BKI folyamat segítségével, e-mailben, postai úton vagy személyesen.

A diákigazolvány igényléshez részletes segítséget nyújt az „Új beiratkozók diákigazolvány igénylése.pdf” dokumentum.

Kérem, aktuális információkért látogassa meg folyamatosan frissülő honlapunkat!

Zalaegerszeg, 2020. június 5.

Horváth Attila sk.