XXIX. NEMZETKÖZI MAGYAR MATEMATIKAVERSENY

Cím: 8900 Zalaegerszeg, Rákóczi u. 30., e-mail: nmmvzeg@gmail.com, telefon/fax: +36 92/313-490

Hírek, események

A XXIX. nemzetközi magyar matematikaverseny
időpontja a nemzetközi versenybizottság döntése értelmében a járványügyi helyzet függvényében később kerül meghatározásra.

Köszöntjük a XXIX. nemzetközi magyar matematikaverseny webhelyén.

A verseny új időpontja: 2021. mácius 12-16.

A verseny helyszíne: Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium, Zalaegerszeg, Rákóczi utca 30.

A regisztráció határideje lejárt. Szükség esetén az utólagos regisztrációval, illetve a zalaegerszegi szervezést érintő egyéb kérdésekkel kapcsolatban az nmmvzeg@gmail.com e-mail címen kérhető tájékoztatás.

Figyelem!
Kérjük a verseny minden résztvevőjét (tanárt, tanulót), hogy hozza magával az előre kitöltött
szállás-bejelentőlapot!

Kérjük, hogy minden tanuló hozzon iskolalátogatási igazolást.
A BGE kollégiumban megszállók törölközőt, tisztálkodási eszközöket is hozzanak magukkal.

A verseny támogatói

Bóbics és Társa Kft., Bodrogi Zsolt, Drilling Monitoring Kft., Első Zalai Takarmányipari Kft., Gombos János,
Omega GM Kft., Petrol Sensor Kft., Savencia Fromage & Dairy Hungary, Szentpétery Szabolcs, Zala-Útépítő Kft.