A diákolimpiai versenyek országos döntőjén

200 m        V. kcs.         9. helyezett: ­Kámán Bálint 10.A

(edzője: Kámán Ferenc, tanára: Karvalits Levente)

1500 m      IV. kcs.        13. helyezett: Gergály Fruzsina 8. osztály

távolugrás  IV. kcs.        22. helyezett: Ko­vács Lea 8. osztály

(tanáruk: Halász Istvánné)

Zánkán 2002 augusztusában rendezett 1. Országos Tánc Diákolimpián

a standard ifj. kategóriában 1. helyezést, a latin táncok ifj. kategóriában 3. helyezést ért el Herczeg Virág 8. osztályos és Boncz Dániel 10.C osztályos tanuló.

A Lövész Diákolimpián

5. helyezést ért el Bálint Zsófia 12.A

A Dr. Mező Ferenc Szellemi Diákolimpia megyei fordulóján 2. helyezést, országos elődöntőjén 7. helyezést ért el iskolánk csapata: Molnár Kristóf  9.A, Kámán Bálint 10.A, Lajtai Mátyás 10.C, Vincze László 11.B

(felkészítő tanáruk: Karvalits Levente)

Az úszó diákolimpián

döntőbe került:              Varga Zsófia 6. osztály (22. hely)

400 m                           1. helyezett: Kámán Bálint 10.A

3. helyezést ért el 4x100 m-es váltófutásban (VI. kcs.) iskolánk csapata: Vaski Mó­nika 12.B, Karmacsi Zsófia 11.B, Németh Diána 10.A, Harka Zsanett 9.C

1. helyezést ért el távolugró- és magasugrócsapatunk (IV. kcs.). Mindkét csapat tagjai voltak: Bubics Borbála, Kovács Lea, Vékásy Bernadett 8. osztály, Kenéz Flóra 7. osztály

2. helyezést ért el 10x200 m -es futásban a Domján Bálint 9.N, Gergály Fruzsina, Kovács Lea, Vékásy Bernadett, Bubics Borbála, Budaházi Tibor, Marx Máté 8. osztály, Lőrincz Balázs 7. osztály, Péterfi Barbara, Magyar András 6. osztály

1. helyezést ért el magasugrócsapatunk (V–VI. kcs.): Vaski Mónika 12.B, Kovács Ka­ta 12.C, Karmacsi Zsófia 11.B, Erki Andrea 10.N, Korbuly Ágnes 9.B

1. helyezést szerzett gerelyvetőcsapatunk (V–VI. kcs.), amelynek tagjai voltak: Fazekas Eszter, Spendel Anita, Kovács Kata 12.C, Tóth Janka 10.A, Soós Eszter 10.C

(felkészítő tanáruk: Halász Istvánné)

A megyei tenisz diákolimpián

2. helyezést szerzett: Németh Ádám 10.B, Szigyártó Gábor 11.C

A röplabda diákolimpia

országos elődöntőntőjén V. korcsoportban 2., VI. korcsoportban 3. helyezést, megyei döntőjén 1. helyezést ért el V. és VI. korcsoportban is férfi csapatunk, amelynek tagjai voltak: Zalai Tamás, Sutka József, Rohonczi Tamás, Molnár Bence, Kummer Krisztián és Molnár Kristóf  9.A, Tóth Tamás 10.A, Fazekas Attila és Császár Zoltán, Zsidi Zoltán 11.A        (felkészítő tanáraik: Karvalits Levente, Szekér Gábor)

Megyei 2. helyezést ért el leány kosárlabdacsapatunk, amelynek tagjai voltak: Hanzséros Eszter 12.A, Majoros Veronika 11.A, Kollarics Flóra 11.B, Szabó Szilvia, Tóth Janka 10.A, Kovács Brigitta 10.B, Tarr Anita 9.A, Rábai Valéria 9.B, Toplak Rita, Bertók Zsófia, Biczó Gabriella, Erdei Virág 9.N, Gergály Fruzsina  8. osztály

Az I. Középiskolás Közlekedésbiztonsági Kupa

megyei versenyen autós kategóriában 1. helyezést, az ­országos döntőn 2. helyezést ért el Németh Szabolcs 12.C